Pantech

Pantech

Firma Pantech została założona w marcu 1991roku w stolicy Korei Seulu. Od początku firma specjalizowała się w telekomunikacji. Pantech zaczął od produkcji pagerów, a następnie przeszedł do rozwoju i produkcji elementów do aparatów telefonicznych. W 1994 roku wynalazł pierwszy CDMA telefon na świecie. Certyfikat do wyrobu telefonów komórkowych GSM uzyskał w 2000 roku, pierwsze produkty zostały przedstawione rok później w czerwcu 2001. W tym samym roku rozpoczęła się bliska współpraca z firmą Curitel, a dokładniej mówiąc firma Pantach przyłączyła do siebie firmę Curitel. Od tego czasu obie firmy trochę mylą swych odbiorców, poprzez to, iż produkują telefony komórkowe pod marką jednej lub drugiej firmy lub też obydwóch. Pantech rozpowszechnia swoje produkty również na rynku chińskim, brazylijskim oraz amerykańskim.

więcej

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Artykuły o marce Pantech

Pantech C610

Pantech C610

Firma AT&T we współpracy z producentem telefonów, firmą Pantech przedstawiła telefon komórkowy, który znajdzie się wyłącznie w ofercie AT&T. Jest to…

Pantech Breeze

Pantech Breeze

Firma AT&T zaprezentowała nowy telefon komórkowy o nazwie Pantech Breeze. Będzie to telefon komórkowy z klapką, który będzie przeznaczony dla…

Następne artykuły

Katalog Pantech

Porównanie z innymi telefonami

W katalogu 67 telefonów komórkowych Pantech

1.
2.
3.

Brakuje konkretnego modelu?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Brakuje konkretnego modelu ?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 5

Brakuje konkretnego modelu ?

Napisz recenzję

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.